Luč miru iz Betlehema bo tudi v letošnjem adventnem času lahko prinesla mir v vaše domove. Belokranjski skavti bodo namreč zopet tradicionalno delili plamen in poslanico Luči miru iz Betlehema po župnijah Bele krajine.

 

Deljenje plamena bo v naši župniji potekalo v soboto, 18. 12., po večerni sveti maši v Črmošnjicah (ob 18h) in v nedeljo, 19. 12. 2021, po vseh svetih mašah (8:00, 9:30 in 11:00). Prevzem bo mogoč pred cerkvijo. Ob tem vas pozivamo k upoštevanju vseh varnostnih ukrepov, predvsem bodimo pozorni na vzdrževanje ustrezne varnostne razdalje.

Od nedelje naprej bo plamen mogoče prejeti v cerkvi sv. Štefana vsak dan, ko je cerkev odprta.

Prosimo vas, da s seboj prinesite steklene embalaže sveč Luči miru iz Betlehema, če ste jih uspeli v preteklih let shraniti in prevzemite le nov vložek s plamenom Luči miru iz Betlehema, saj si na tak način prizadevamo k čim večji trajnosti in prijaznosti do okolja.

 

Tudi letos boste ob prejemu plamena in poslanice lahko darovali prostovoljne prispevke, ki bodo namenjeni v dobrodelne namene in za delovanje skavtov.

 

Skavti vam želijo prijetne in blagoslovljene božične praznike, v katerih naj vas vnema plamen Luči miru iz Betlehema.

Dodaj odgovor

Vaš elektronski naslov ne bo objavljen. Označena polja z zvezdico so obvezna *

Objavi komentar